Wyliczenie dnia zapłodnienia u 32-latki

witam 21.08 miałam miesiaczke (3dni) 11.10 byłam na wizycie u ginekologa i lekaraz pow. ze jestem w ciazy 7-8 tydz. kiedy mogło dojsc do zapłodnienia? prosze o odp.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie napisała Pani jak długie i czy regularne ma Pani cykle.
Jeśli to była Pani ostatnia miesiączka i cykle ma Pani ok 28 dniowe to zazwyczaj 14 dnia od pierwszego dnia miesiączki występuje owulacja. Do zapłodnienia może dojść ok. 3 dni przed i 3 dni po owulacji.
Pozdrawiam