Wynik EKG Holter u 28-latki

witam dziś odebrałam wynik holtera chciałbym żeby ktoś kto się na tym zna powiedział co jest jest po angielsku HEART RATES Min 66 BMP at Max 150 BMP at Avg : 86 BMP Bradycardia Runs : 0 Pauses : 0 Unknow Beats : 0 Other beats: 0 ventricular events : wszystko było 0 supraventricular events : total beats : 5 SVTach Runs : 0 Longest : 0 Max Rate : 0 Max SVE/Minute : 1 beats Max SVE/Hour 2 beats Mean SVE/hour 0,1 proszę może ktoś się na tym zna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Koniecznie proszę jednak skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie Holtera. Konieczne jest bowiem zestawienie wyniku badania z Pani stanem klinicznym.