Wynik wycinka skórnego

Co może oznaczać taki wynik wycinka skórnego: Fragment skóry pokryty atroficznym naskórkiem z cechami ortokeratozy i spongiozy z miernie obfitym naciekiem z limfocytów i histocytów wokół naczyń splotu powierzchownego. IF:brak złogów immunologicznych.?

Milena Lubowicz

Konieczny jest kontakt z lekarzem zlecającym badanie i odniesienie wyniku do objawów klinicznych.
Pozdrawiam