Wynik wymazu z pochwy w 36 tygodniu ciąży

wynik wymazu z pochwy:candida species- b.liczne, cns-gronkowiec-mscns-nieliczne, enterococcus faecalis-hlgr - nieliczne,e.coli- esbl nowy- b.liczne. Zaczynam 36t ciązy czy stosować teraz coś jeszcze czy podaja mi przy porodzie..dwa razy zagrażał mi poród przedwczesny-skurcze macicy czymoje dziecko może być tym już zarażone??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na infekcję grzybiczo-bakteryjną dróg rodnych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.