Występowanie grudek podskórnych pomiędzy prąciem a moszną

Witam, mam pytanie odnośnie występowania występowania paru grudek (0.5cm) pod skórnych między prąciem a moszną. Nie sprawiają żadnego bólu i są dosyć luźne, jakby płyn. Występują obok siebie i są jakby połączone. Czy można się dowiedzieć co to mogłoby być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele i bez badania lekarskiego ciężko jest cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza urologa bądź dermatologa.