Zabieg usunięcia zakażenia skóry po wyciskaniu pryszcza

MamZakazenieNaLewejStronieSzyiPodUchem,ktoreMaSredniceOk2cm.powstalo w wyniku "wyciskania pryszcza " , zwlekalam ok roku czasu zeby zajol sie tym Doktor.I teraz,po ok m-c czasu brania ant i masci mam isc na zabieg, chcialabym sie dowidziec ile trwa taki zabieg i czy po zabiegu mogla normalnie pracowac itd Dziekuje za wczesniejsze odpowiedzi. Obecnie przebywam we FrancjiNiestety mala znajomosc j.fr powoduje to,ze nie moge wszystkiego zrozumiec co lekarz mi przekaze. Z Gory dziekuje za odpowiec.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wiele zależy od rodzaju oraz rozległości zabiegu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.