Zaburzenia odżywiania u 46-letniej osoby

Witam.Jestem z Zakopanego.Mam problem z jedzeniem .Kto mógłby mi pomóc konkretnie.Może być lekarz z Krakowa .Zwykły psychiatra mi nie pomoże bo próbowałam,Anna

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń odżywiania jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam. I najlepiej znaleźć psychoterapeutę z Pani okolicy, ponieważ leczenie w formie ambulatoryjnej odbywa się z częstotliwością min. 1x na tydzień. Może Pani również rozpatrzyć leczenie na oddziale szpitalnym, specjalizującym się w leczeniu zab. odżywiania - np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie /oddział psychodynamiczny/.