Załamania w związku na odległość

Witam. Od prawie 4 lat jestem w zwiazku z chlopakiem,jest to zwiazek na odleglosc,mieszkamy w roznych wojewodztwach,ja-warmia-mazury a on Lodzkie,widujemy sie raz w miesiacu.Dosc czesto mam takie zalamania,dopada mnie chandra.Bywa tez tak,ze mam mysli samobojcze mimo tego,ze jestem z nim szczesliwa. Jestem bardzo wrazliwa i delikatna osoba,lecz bardzo dojrzala jak na swoj wiek.

Lek. Tomasz Budlewski

Związek na odległość jest dość ciężki. Ciągle różaniec i itp. A czy istnieje jakakolwiek możliwość bliższego zamieszkania? No to byłoby najlepsze rozwiązanie.

 Lek. Tomasz Budlewski

Witam.
Z tego co Pani napisała, wynika, że związek rozpoczął się kiedy miała Pani 14 lat. Być może, wtedy, kiedy była Pani nastolatką, kontakt na odległość był wystarczający. Teraz wchodzi Pani w dorosłość, również potrzeby, które Pani ma są z pewnością inne niż te w wieku lat 14. Być może Pani zły nastrój wynika z tego, że potrzebuje Pani bliskości i częstszej obecności partnera, niż ma to miejsce teraz. Proponuję porozmawiać z chłopakiem o swoich odczuciach. Być może nadszedł czas, by spróbowali Państwo w jednym miejscu tworzyć swój związek. Jeśli zaś chodzi o załamania, myśli samobójcze to proponowałabym konsultację z psychologiem.
Pozdrawiam