Zanik potrzeb seksualnych u 22-latki

witam mam 22 lata i od ponad 3 lat stałego partnera od jaiegos czasu przestalo byc mi dobrze w łuzku i nie mam ochoty na sex kocham go i chciala bym to naprawi . co moge zrobic lub co moze byc ze mna nie tak

Dzień dobry!

Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie, nie mając więcej informacji dot. historii Państwa związku i współżycia, istotnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Pani stosunek do seksu, a także istotnych wydarzeń dot. Pani życia i zdrowia.
Zachęcam do szerszego opisu sytuacji lub osobistej wizyty u psychologa.

Pozdrawiam!