Zawroty głowy i lęk o życie

Witam Moja mama dobiega do 90-ki i od kilku miesiecy ma zawroty glowy , kilka razy sie przewrocila , poza tym uwaza , ze ktos ja sledzi , boi sie o swoje zycie , przestala wychodzic z domu .Co moze byc tego przyczyna ??Czy to mozna leczyc ??Zaznaczam , ze mame pod zadnym pozorem nie mozna przekonac do lekarza , napewno nie pojdzie i nie zgadza sie na wizyte lekarza. Jak mozna jej pomoc??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Postępowanie lecznicze wymaga współpracy. Należy udać się do psychiatry.
Pozdrawiam