Zawroty głowy, mroczki przed oczami i bóle głowy a karmienie piersią

karmie piersiom mam 3miesiecznom córezke od 2 miesięcy czuje się zle jest mi słabo kreci mi się w głowie nawet siedząc kreci mi się w głowie mam mroczki i mam bóle głowy silne jaka morze być przyczyna niemam anemii bo mam 100 wynik

witam, trudno tak na oko ocenić, może Pani za mało pije, może cukier jest za niski, może stosuje Pani zbyt ścisłą dietę, może to tarcyzca... proponuję wizytę u lekarza. pozdr