Zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca i zwyrodnienie kręgów szyjnych

mam 35 mam wyniki Reg i Tomografi Mg mam zawroty głowy i serce jak by przestawało bić i zaczynało bić mam zwyrodnienia kegów szyjnych proszę napisać do mię wyśle swoje wyniki email.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby.