Zespół policystycznych jajników i krew z odbytu podczas miesiączki

Witam! Choruję na zespół policystycznych jajników i zażywam tabletki Asubtela i Spironol. Także wykryto u mnie guza w jajników (prawdopodobnie jest too teratoma). Od kilku miesięcy zauważyłam, że podczas miesiączki leci mi krew z odbytu. To może oznaczać endometriozę lub hemoroidy? czy jest to związane z w/w moimi chorobami? Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Sama doskonale Pani postawiła wstępną diagnozę. Dlatego proponuję udać się do ginekologa aby wykluczyć te stany.