Złamanie kości podudzia a oczekiwanie na zabieg operacyjny

Miałem wypadek dnia 26.12.2014r z łamałem nogę złamanie obu kości podudzia złamanie odpryskowe mam mieć operację ale brak jest blaszek leżę i czekam czy jeśli nic nie robią mi przez 6 dni to nie jest to szkodliwe dla mojej nogi biore cały czas tylko ketanol i zastrzyki przeciwzakrzepowe.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Sanowna Pani, jesli jest Pani hospitalizowana i przyjmuje leki, prosze sie nie niepokoić. Ma Pani zapewniona opiekę. Pozdrawiam.