Zmęczenie, sińce pod oczami a możliwe dolegliwości

witam!od ok 2 tygodni czuję nadmierne zmęczenia,które narasta z każdym dniem coraz bardziej!Szybko się meczę i odczuwam wtedy bark sił,dodatkowo zauważyłam u siebie dość spore sińce pod oczami!Przechodziłam przed dwoma tygodnia infekcję układu oddechowego i zażywałam antybiotyk!Bardzo proszę o radę,bo z każdym dniem mam coraz mnie sił jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugerowałbym wykonanie morfologii krwi, AlAT, AspAT, TSH, sód, potas, wapń, magnez. Wyniki proszę skonsultować z internistą, który odniesie je do Pani stanu zdrowia.