Zmiana tabletek Micorygon z powodu złego samopoczucia

Witam przyjmuję tabletki microgynon 21 od 5 miesiecy niestety ale po nich nie czuję sie dobrze. Bóle głowy ,żołądka, złe samopoczucie przytyłam ok 6 kg pomimo stosowania diety, pogorszył sie wygląd cery. Na jakie tabletki mogłabym je zmienić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.