Aksonalne uszkodzenie włókien ruchowych a odpowiednie działania

Witam.Wnioski.Cechy uszkodzenia aksonalnego włókien ruchowych obu nerwów strzałkowych.W badanych mięśniach nie stwierdza się cech czynnego odnerwienia. W mięśniu piszczelowym przednim lewym i obszernym uda lewym cech reinerwcji..Proszę o poradę to jest moje drugie badanie po upływie roku. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Wyniki badania wskazują na poprawę stanu nerwów - reinerwacja oznacza ponowne unerwienie. Ponadto nie obserwuje się cech funkcjonalnego zaburzenia, czyli pomimo uszkodzeń nerwów ich funkcja jest zachowana.