Badanie płuc przed i po podaniu środka kontrastującego

Badanie wykonano przed-i po dożylnym podaniu środka kontrastującego.Grubość warstw:3,75 mm oraz 1,25mm. Pęcherz rozedmowy, podopłucnowa zmiana guzkowa wielk.3 mm i ogniskowe zwapnienie wielk.4 mm w segmencie 3PP Zgrubienie opłucnej wielk.7mm z drobnymi zmianami włóknistymi w segmencie 10PP. Poza tym płuca i śródpiersie bez zmian patologicznych.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.