Badanie wzroku przed wojskiem zawodowym

Witam, staram się dostać do wojska zawodowego, w związku z tym przechodzę badania lekarskie, dziś dostałem swoje wyniki od okulisty, z racji tego że lekarze z tej komisji nie informują czy badanie wyszło pozytywnie proszę o interpteację wyników : VD: 12.00 CYL - RSCA= +1.00-0.50 6 +1.00- 0.50 6 LSCA= +0.50 -0.75 163 +0.50-.75 SE + 0.25

Witam.Ja tez badam w komisji wojskowej. Wynik wskazuje na nadwzrocznosc małego stopnia z astygmatyzmem prostym. Istotne jest jak Pan widzi i ile Pan przeczytał na komisji. Pozdrawiam serdecznie