Biała obwódka wokół znamiona na nodze

Od dawna mam znamię na lewej nodze.Jest to jakby brodawka,nie rośnie,ale od pewnego czasu zauważyłam białą obwódkę wokół.Czy to może być coś niebezpiecznego i czy powinnam z tym coś zrobić??

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmiany i badaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.