Wysuszona skóra i podskórne pęcherzyki z wodą

Witam. Od około 2 miesięcy na wewnętrznej stronie dłoni mam obszar średnicy mniej więcej 2 cm który się ciągle wysusza i można z niego tą skórę zdrapywać. Robią się tam także podskórne pęcherzyki jakby z wodą. Ten obszar się ani nie rozszerza ani nie zmniejsza. Pojawił się po tym, gdy to miejsce zostało porządnie obtarte. Nie wiem co z tym począć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania i obejrzenia zmian ciężko jest coś więcej doradzić.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmiany i badaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.