O czym świadczą maleńkie pęcherzyki wypełnione wodą, a czasami ropą?

Od dłuższego czasu na jednym palcu dłoni występuje zmiana skórna. Pojawiają się maleńkie pęcherzyki wypełnione wodą a czasami ropą. Skóra w tym miejscu jest czerwona, często pęka i swędzi. Problem ten zanika i pojawia się na nowo po kilku dniach po wygojeniu ale ciągle w tym samym miejscu. Ostatnio zauważyłam kilka pęcherzyków na drugiej dłoni przy nadgarstku. Co to takiego i co mogę z tym zrobić?

Proszę udać się do lekarza poz lub dermatologa, po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie odpowiednie dla danej jednostki chorobowej.