Boczne przyparcie rzepki a artroskopia

Dzien dobry mam stwierdzone boczne przyparcie rzepki. Od roku podczas zginania nogi w kolanie mialam odglos klikania. Zostalam zapisana na artroskopie. Nagle po roku czasu klikanie od paru dni ucichlo. Jest mozliwe aby rzepka powiedzmy naprawila sie. Boczne przyparcie rzepki mam poniewaz mam stwierdzona koslawosc nog. Nie wiem czy w zwiazku z ustaniem klikania w kolanie mam teraz isc na artroskopie

Klikanie może być spowodowane faldem maziowki pod rzepką, mógł się rozerwać i już nie przeszkadza. Rzepka sama się nie naprawi. Artroskopia nie wpłynie też na koślawość. Będzie potrzebna jeżeli kolano będzie boleć