Ból po szczepieniu na ramieniu

Mam bliznę po szczepieniu, na ramieniu (w wieku przedszkolnym).teraz mam 28 lat i od roku przy uderzeniu czy nawet przy mocnym nacisku mam okropny ból w tym miejscu. Ból trwa ok 20 sekund ale jest tak wielki ze nieraz robi mi się słabo. Dlaczego po tylu latach odezwał się mi taki ból. ? Czy to normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to normalne. Wskazana jest wizyta u lekarza aby ten mógł bezpośrednio ocenić stan skóry we wspomnianym miejscu.