Jak pozbyć się dużej blizny po szczepieniu na gruźlicę?

Witam mam duza blizne po szczepieniu na gruzlice ktora mialam w gimnazjum teraz mam 25lat i chcialabym z nia coś zrobic blizna ma ok6cm dlugosci ok3cm szerokosci. Ewidentnie przez te wszystkie lata daje o sobje znac czesto piecze no i przy końcach i troche na srodku jest bordowa czasem mniej czasem wiecej czytalam ze nie wolo jej operowac bo sie rozleje i bedzie wieksza. Co powinnam zrobic ? Gdzie sie udac? Jakie moga byc skutki uboczne po jej usunieciu? Jest ryzyko smierci po usunieciu czegos takiego ? Bardzo sie boje i chciałabym udac sie do profesjonalnej kliniki ktora potraktuje to powaznie porosze o rady.

Dzień dobry, proponuję wizytę u chirurga lub lekarza medycyny estetycznej, oceni on bliznę i dobierze najlepszy sposób leczenia. Można usunąć ją zarówno chirurgicznie jak i laserowo.