Ból serca i duszności

witam mamklucia w okolicy serca i bole w klatce piersiowej do tego dochodzi bol kregosupa piersiowego rano wstaje mam dusznosci i bol plecow co jest przyczyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretne rozpoznanie. W tym celu konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, a konkretniej dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ew. zlecenie badań dodatkowych. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ.