Ból stawu skroniowo-żuchwowego

mam dyfuzjie stawow skroniow zuhowyh jestem po roznyh zabieg ale staw nadal boli wraz ze szczeka mma protezy czy zmina zmienila ulepszyla by mam przesuniety krazek co moge jeszcze potrzymac ten staw

Witam,
nie do końca rozumiem pytanie z powodu błędów literowych, ale leczenie stawu to przede wszystkim ustawienie zgryzu. W Pani przypadku może trzeba zmodyfikować lub zmienić protezy. Wszelkie inne metody leczenia, głównie farmakologiczne i fizykoterapeutyczne mają tylko wspomagać całe leczenie.
Adam Ziemlewski

witam
Leczenie stawu s-ż jest bardzo trudne ze względu na jego skomplikowaną budowę i tak naprawdę nikt nie jest w stanie wdrożyć takiego leczenia które w 100 % wyeliminuje dolegliwości. NAtomiast jeśli posiada PAni protezy być może uległy już starciu i należaloby wykonac nowe- dlatego prosze skontaktowac sie z lekarzem dentysta w celu ich oceny

Trzeba prawidłowo ustawić okluzję i wykonać nowe protezy. Nie jest to sprawa prosta i wymaga kilku wizyt w gabinecie oraz dużo cierpliwości ze strony Pacjenta.