Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 0 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból zęba po zmianie lekarstwa podczas leczenia kanałowego

Witam Wczoraj miałem wymienione lekarstwo w zębie leczonym kanałowo i ząb mnie cały czas boli leki nie pomagają co mam zrobić a w poniedziałek jadę na 5 dni na wakacje ????
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk Stomatolog

Najważniejsze to znaleźć lekarza który przeprowadzi całe leczenie na jednej wizycie, doraźnie proszę się ratować lekiem Dexak SL dostępny od kilku tygodni na receptę stosylemy go 3 x dziennie zawartość saszetki rozpuszczamy w połowie szklanki wody proszę się również uzbroić w cierpliwość często po czy w trakcie leczenia kanałowego występują takie dolegliwości - wspomiinając Hipokratesa należy mieć na uwadze że obrzęk zaczerwienienie i podwyższona temperatura to nic złego bo to objawy walki organizmu. Pozdrawiam lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety