Ból blizny po chirurgicznym usunięciu zatrzymanej ósemki

witam, pół roku temu usunęłam chirurgicznie zatrzymaną górną ósemkę. mam leczoną kanałowo 6, a od 3tyg strasznie bolą mnie zęby po stronie tego dłutowanego i kanałowego. ogólnie mój stomatolog nie widzi żadnych zmian, zęby niby są zdrowe ale ból jest z dnia na dzień gorszy. na samym początku (jeszcze przed usunięciem) myślałam że 7 boli mnie od zatrzymanej 8, teraz boli mnie blizna, 7, 6 i chyba nawet 5. ból jest ostry, pulsujący, najgorszy przy zaciśnięciu zębów. co to może być ? skąd ten ból ?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

zęba kanałowo się nie leczy, ząb kanałowo ma być wyleczony na 1 wizycie
proszę poszukać w okolicy lekarza zajmującego się leczeniem kanałowym pod mikroskopem
doraźnie proszę się ratować lekiem Dexak SL dostępny bez recepty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna jest diagnostyka radiologiczna okolicy, którą Pani opisuje. Dopiero po jego analizie i badaniu wewnątrzustnym będzie można postawić diagnozę i wdrożyć leczenie.