Bóle brzucha, ucisk na wysokości pępka

Witam, od ponad miesiaca dokucza mi lewa strona brzucha, cmienie, pieczenie, ucisk na wysokosci pepka i w gore niedaleko zebra. Do tego pokluwanie pod lewym zebrem ale w roznych miejscach. Poszlam prywatnie do lekarza bo liczylam na usg ale doktor popukal, postukal i stwierdzil ze to napieta aorta brzuszna i żołądek powoduja bole i ze to na tle nerwowym. Moze miec racje czy lepiej pojsc do innego lekarza? Magda

Witam , nie znam jednostki chorobowej pod nazwą "napięta aorta brzuszna"! Proponuję wykonać badanie usg jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej u dobrego specjalisty! z.żurawski