Bóle mięśni i stawów u 46-latki

Witam ,proszę mi powiedzieć co mogą sugerować dolegliwości takie jak bóle stawowe,ból ramienia i przedramienia prawego,okolice łokci, kciuka prawej ręki,bolesność w dołku gdzie łączy się udo z miednicą z boku obu nóg ,bolesność pośladków ,ud , kostek obu stóp ,na przegłubie , pięt, brzegu zewnętrznej części prawej stopy.Bóle te występują przemiennie ;potrafią naraz nawet po 2-3występować;czasami drętwieją mi skronie policzka boli mnie szczęka i się zakleszczam często przy ziewaniu najczęściej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są złożone i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.