Wędrujące bóle stawów rąk i stóp a wynik RTG

Proszę o interpretację wyniku RTG: U podstawy paliczków środkowych p.III i p.IV obu rąk widoczne tworzące się geody. Obraz pozostałych kości rąk prawidłowy. Dodam, że badanie zlecono gdyż od dłuższego czasu dokuczają mi bóle drobnych stawów rąk i stóp, mają charakter wędrujący, pojawiają się okresowo. Obecnie dołącza się ból pleców, pośladków, parestezje lewego podudzia i prawej ręki, ból podobny do rwy kulszowej po prawej stronie. Morfologia, ob, crp, rf, żelazo w normie. Choruję na Hashimoto.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie torbieli w paliczkach środkowych III i IV obu rąk. Konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.