Czy zmiany w kręgosłupie powodują dolegliwości bólowe?

Witam serdecznie.Dwa miesiące temu dopadł mnie bardzo silny ból kręgu lędzwiowego.Objawy były bardzo podobne do rwy kulszowej.Odczuwałem przy tym straszne bóle w pośladkach.Wziąłem zastrzyki i ból ustąpił.Pozostał jednak jeszcze jeden problem który nie pozwala mi normalnie funkcjonować a mianowicie mam bóle w biodrach w stawach skokowych,oraz kłujący ból nad piętami u stóp a wieczorem dochodzi do tego ból pleców i mostka.Co to może być.Zrobiłem prześwietlenie kręgu i mam zwężenie między trzecim i piątym kręgiem.Czy to jest przyczyną tych dolegliwości a może to coś innego

Lek. Michał Lenard

Przyczyną Pana objawów jest rwa kulszowa spowodowana zwężeniami otworów międzykręgowych. Należy zgłosić się do lekarza w celu leczenia. Pozdrawiam!