Bóle podbrzusza, brak parcia czy częstomoczu

Dzień dobry! Miesiąc temu przeszłam zap. pęcherza (objawy: pieczenie przy odd. moczu, bóle podbrzusza; brak parcia czy częstomoczu) - leczono mnie furaginum, Monural i Bactrim Forte. Po skończeniu antybiotyku bardzo bolał mnie krzyż - podobno powikłanie po ZUM (?). Doszło pieczenie pochwy. Diagnoza: infekcja grzybicza. Mam mętny mocz z białymi strzępkami. Nie wiem czy to skutek tej infekcji? ZUM miałam wyleczone... Pobolewa mnie ciągle w krzyżu i miewam kłucia w obrębie miednicy. Proszę o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Konieczne jest wdrożenie leczenia infekcji grzybiczej. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.