Co robić z tym bólem podbrzusza i częstomoczem?

Dzień dobry. Od blisko miesiąca mam problem zdrowotny. Zaczęło się od częstego oddawania moczu, w małych ilościach. Następnie pojawił się ból po prawej stronie pleców, szczególnie na dole ale tez nieco wyżej, oraz ból w prawym podbrzuszu. Ciagle towarzyszył temu częstomocz. Objawy utrzymywały się, furagina nie pomagała. Od urologa dostałam antybiotyk Bactrim Forte. Nerki na usg były prawidłowe, wszystko w normie, niewielkie zlogi piasku. Niestety po antybiotyku wystąpiła reakcja alergiczna, udałam się na izbę przyjęć. Tam zostały wykonane badania krwi, ogólne badanie moczu, rtg i usg jamy brzusznej. Wszystko bez odchyleń od normy oprócz bakteriomoczu. Dostałam antybiotyk amoksiklav na 7 dni po 2 tabletki dziennie. W czasie brania antybiotyku objawy ustąpiły ale po zakończeniu leczenia od razu następnego dnia powróciły. Być może trochę słabsze ale nadal. Wykonałam posiew moczu (wyszedł ujemny). Aktualnie nie wiem co robić dalej, załamuje ręce bo już kończą mi się pomysły gdzie się dalej udać i co robić. Aktualnie dostałam zalecenie przyjmowania urosept i jeżeli po tym nadal będzie jak jest mam przeprowadzić ponownie posiew moczu i badanie ogólne moczu. Mam także wybrać się do ginekologa. Chciałabym zapytac jaki może być tego powód? Czy to coś poważnego z nerkami? Bardzo się boje, ze to coś złego. Dodam ze nie występuje u mnie krwiomocz. Pieczenie przy oddawaniu moczu racxej tez nie, czasami jedynie miałam wrażenie jakby przy mocniejszym parciu coś lekko zakuło ale nje mam już sama pewności. Proszę o jakieś wskazówki.

Witam,

jak najbardziej wskazana konsultacja lekarza ginekologa aby ocenił czy dolegliwości które Pani dokuczają nie są od strony ginekologicznej taka konsultacja jest bardzo ważna nie tylko dla Pani ale również dla innych lekarzy którzy będą Panią konsultowały nie odsyłają do ginekologa. Jeśli okaże się, że podane dolegliwości nie są związane z ginekologiczne to wskazana pełna diagnostyka obrazowa TK lub MR. Jeśli znów powrócą objawy opisane wcześniej wskazane diagnostyka mocz ogólne plus posiew moczy udać się do specjalisty nefrologa aby ocenił stan zdrowia oceniając wcześniejsze wszystkie wyniki diagnostyczne.

Pozdrawiam