Brak apetytu u 3-letniego dziecka a możliwe przyczyny

Witam mój trzyletni synek od dwóch dni nic nie chce jeść. Kompletnie nie miał nic w ustach od dwóch dni. Robiłam mu jego ulubione potrawy, ale to nic nie dało... Pije owszem. Ale nic nie chce jeść próbowałam w formie zabawy ale też nic... Widzę że jest głodny bo gdy niose jedzenie to aż biegnie za mną, ale gdy tylko chce mu dać jeSC to jest płacz... POMOCY!!! Nie wiem już co mam robić :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.