Brak emocji u partnerki

Witam, od pewnego czasu moja partnerka przestała czuć emocje, niestety dosłownie. Czasem coś czuje i to strasznie ale nie wie co to choć dosłownie 1.5 tygodnia temu promieniała i mówiła, że mnie kocha. Nie chodzi tu tylko o mnie, bo jej brak uczuć odnosi się też do innych których darzyła uczuciem lub też nie. Najgorsze jest to, że w chwili rozmowy ze mną o tym płacze szczerymi łzami choć nie wie sama dlaczego. Czasem coś czuje lecz rzadko i gdy o tym pomyśli uczucie słabnie a wręcz ją odpycha.

Warto skonsultować się z psychologiem. Brak odczuwania emocji może być objawem nerwicowym lub depresyjny, ale może tez być związany z kryzysem relacyjnym czy życiowym, przemęczeniem, nadmiarem stresu. W każdej sytuacji pomoc psychologiczna pozwoli wydobyć się z trudności.