Brak miesiączki i strata pokarmu po porodzie

Witam:) Jestem mamą prawie 4 miesięcznej córki. Od czasu urodzenia dziecka nie miałam miesiączki. Dziecko karmiłam piersią przez pierwsze dwa tygodnie potrem straciłam pokarm, Czy mam się niepokoić tym że brak u mnie miesiączki, a może zgłosić się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do swojego lekarza ginekologa. Przyczyn może być wiele. Lekarz po badaniu zleci ewentualnie dodatkowe badania, które pomogą w ustaleniu przyczyny. Pozdrawiam