Brak orgazmu po pierwszym porodzie

Witam mam 34 lata a moje pytanie jest takie minęło już 8 lat kiedy urodziłam pierwsze dziecko a pytanie zazadnicze dotyczy orgazmu kiedy przed pierwszym porodem odczuwałam zadowolenie i osiągałam orgazm ale teraz kiedy mam już troje dzieci i zacząwszy od porodu pierwszego dziecka podczas stosunku orgazmu nie osiągam Co jest nie tak?,proszę o poradę

Dzień dobry!

Czy były to porody naturalne?
Czy ma Pani na myśli orgazm tzw. pochwowy czy tzw. łechtaczkowy?
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych (m.in. oznaczenie poziomu hormonów, ocena kondycji ścian pochwy itp.) Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa oraz psychologa seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!