Brak owłosienia u 23-letniej kobiety

Witam, Mam 23 lata i jestem kobietą. Nigdy nie wyrosły mi włosy na nogach, na rękach też nie mam. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi w przypadku dziewczyn czym to jest spowodowane. Z jednej strony jest to powód do radości, koleżanki mi zazdroszczą, że nie muszę się martwić goleniem nóg , ale jak to wygląda od strony medycznej - zdrowotnej? Nadmienię jeszcze, że miesiączkuje od 11 roku życia i owłosienie występuje pod pachami i na wzgórku łonowym.

Lek. Tomasz Budlewski

jest to kwestia bardzo indywidualna. proponuje udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.