Brak raczkowania i prób wstawania u 11-miesięcznego dziecka

Witam. Mam pytanie odnośnie mojej córki, która nie chce stawać na nóżkach postawiona zaraz je podwija pod siebie, Maja ma 11 miesięcy porusza się na pupie nie raczkuje, udało jej się parę razy stanąć w łóżeczku ale tylko na kolana i zaraz upada, byliśmy z nią u pediatry która powiedziała że ma jeszcze czas ale ja i tak się martwię bo przecież już dawno powinna chociaż próbować... :-(

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z fizjoterapeutą, który pracuje z dziećmi metodą Vojty bądź Bobath. Należy ocenić rozwój psycho- motoryczny Pani córki.

Pozdrawiam serdecznie.