Wykręcanie nóżki do wewnątrz u 5-miesięcznego dziecka

Witam. Proszę o radę,czy powinnam wybrać się do lekarza z dzieckiem gdy od kilku dni skreca ciągle prawą stópkę do wewnatrz?( gdy leży, próbuje siadać oraz gdy jest noszone) Praktycznie cały czas tak robi... Czym to może być spowodowane? Dziecko ma 5 miesięcy.

Witam,

Jeżeli wzbudza to u Pani niepokój proponuję udac się do pediatry lub fizjoterapeuty pracującego metodą NDT Bobath Baby aby oceniona została spontaniczna aktywność ruchowa Pani dziecka, a także testy oceniające aktywność.