Brak reakcji na znieczulenie zewnątrzoponowe

Dlaczego u mnie zneczulenie zewnątrzoponowe nie zadziałało zdrętwiała mi tylko pieta i palce u jednej stopy

Witam! No niestety znieczulenie przewodowe może czasami nie zadziałać, ponieważ jest uzależnione od wielu czynników mających wpływ na przechodzenie środka znieczulającego przez osłonki nerwowe. Dlatego u jednych pacjentów wychodzi, a u innych nie.
Pozdrawiam.