Brązowe plamki na szyi i w okolicy pachy

Mam dosyć wstydliwy i krepujący wygląd swojej szyi jak i również lewej pachy. Od ponad 10 lat mam plamki brązowe, które pomału się rozprzestrzeniają po ciele. Byłam u dermatologa, powiedział, ze to grzybica, przepisał maści gdzie je stosowałam i nic nie pomogło . Będąc u irydologa wykrył , ze te plamki to od watroby. Usunąć może je jedynie laserowo . A czy to zdrowe dla organizmu ? Co nam robić ? Cóz to może być? Jak się tego pozbyć?

Piotr Pilarski

Nie sugerowałbym się opinią człowieka który na podstawie źrenicy diagnozuje choroby gdyż jest to jak przepowiadanie przyszłości z ręki. Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu będzie mógł zaproponować odpowiedni zabieg.

Pozdrawiam.