Ciągły stres i silny ból w mostku

Witam! Pracuję jako handlowiec, codziennie mam duży bardzo duży poziom stresu spowodowany presją wyniku. Od paru tygodniu co 3-4 dni dopada mnie silny ból w mostku, nie mogę się nawet delikatnie ruszyć, bo ból potęguje. Do tego dochodzą bóle głowy, często boli mnie w okolicach serca.

Witam!
Dolegliwości bólowe w okolicy zamostkowej są typowe dla choroby niedokrwiennej serca. Z uwagi na wiek wydaje się, że dolegliwości mogą być spowodowane stresem i trybem życia. Jednakże aby wykluczyć przyczyny organiczne proponuję skonsultować problem z kardiologiem. Konieczne jest badanie fizykalne, EKG, ewentualnie próba wysiłkowa oraz ECHO serca. Dolegliwości nie należy lekceważyć, zachęcam do wizyty u wskazanego specjalisty. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!