Co jest przyczyną tycia 13-letniej córki?

co moze byc przyczyna tycia mojej 13 letniej corki ??? cztery lata temu wazyla w granicy wagi do swojego wieku a na dzien dzisiejszy jest to 75kg na 158cm .dziekuje za odp. na pytanie i pozdrawiam Mariola

Droga Mamo,

to może być wszystko. Radziłabym jednak zacząć od spisania wszystkiego tego, co córka zjada i wypija w ciągu dnia. Dzięki temu będzie Pani mogła oszacować ile kalorii przyjmuje dziecko. W większości przypadków tycie u nastolatków to zła dieta.

Pozdrawiam
EC