Co mogą oznaczać drętwienia kończyn u 28-latki?

Witam chodze do ortopedy ponieważ boli mnie kregospup ledźwiowo krzyżowy, mam rechalibitacje teraz prady tens i indywidualna, rtg kregosupabw normie, przyjomwałam roticox 90 mg, w tej chwili kregosup dalej boli doszły dziwne obiawy jak by mi udo dretwiało i jeden pośladek dziwne uczucie mrowienie caly czas gdy leże siedzę chodze. Oczywiście jak wstaje to w prawej nodze w dwóch ostatnich palcach przechodza mnie prądy. Co to może być ortopede mam dopiero 22 stycznia kontrola. Martwie sie obiawami dretwienia wczesniej ich nie bylo dopiero niedawno sie zaczeły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego opis może wskazywać na RWE kulszowa konieczna ocena i ew skierowanie do neurologa