Bóle bioder, kolan, problemy z rwą kulszową

Pisalam juz ze bola mnie biodra ,kolana i ostatnio piety, ale nie zaznaczylam, ze jestem przy osci, z 10 lat temu mialam rwe kulszowa, w tamtym roku ostroge pietowa i dziwnie boli mnie lewa noga tzn jakby w srodku zyly i jakby wazyla bardzooo duzo jakby cos mi puchnelo a nodze.dretwieja mi palce u reki prawej i lewej i majac 9 lat upadlam na kregoslup , po porodzie odezwaly mi sie bole w odcinku ledzwiowymi co jakis czas boli mnie ten odcinek,ale najbardzuej iepokoi mnie skad te bole w biodrach

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli chodzi o dolegliwości "żylne" należy wykonać USG doppler kończyn.
Zaś w przypadku diagnostyki bólów biodra proponowałabym RTG kręgosłupa lędźwiowego i stawów biodrowych i wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam