Bóle kręgosłupa a problemy z żołądkiem

Witam mam pytanie boli mnie podbrzusze od kilku dni nie jest to silny bol ale jest czasami zakłuje boli mnie rowniez kregoslup i bol bioder dretwienie reki i czasami nogi, dluzszy czas tez sie odchudzalam bobolewal mnie rowniez zoladek czy powinnam martwic sie bolami podbrzusza czy jest to zwiazane z zoladkiem?

Witam serdecznie,

Przez internet na podstawie opisanych przez Panią objawów nic nie można powiedzieć. Należy zgłosić się do lekarza celem konsultacji, który na podstawie wywiadu, badania fizykalnego i ewentualnych badań dodatkowych postawi rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.