Dlaczego mam bóle od kręgosłupa do żołądka?

Witam. Od prawie roku mam straszne bole od kregoslupa az po sam zoladek (tylko prawej strony) mocne klucie lub skurcze w zoladku , watrobie i pod prawa lopatka . Objawy takie jak przy wrzodach lub nadrzerce zoladka . Z kazdym powracajacym bolem sa one coraz mocniejsze . Boje sie isc do lekarza gdyz moze to byc cos powaznego .

Lek. Wojciech Zygmunt

Proszę pana, po to udajemy się to lekarza, by wykluczyć poważne choroby. Powinien pan jak najszybciej do lekarza się udać. Podane przez pana objawy mogą sugerować: kamicę pęcherzyka żółciowego lub kamicę przewodową, owrzodzenie lub zapalenie dwunastnicy. Powinno się to wykluczyć poprzez wykonanie badania USG jamy brzusznej oraz wykonanie badania gastroskopowego. Pozdrawiam i proszę się nie bać lekarzy! Jesteśmy po to, aby pomóc.